Благодійність ТОВ “Тетрада” (м. Київ) – дітям Нової Каховки

Найдорощий скарб кожного народу – його діти. Те, якими вони виростуть, у що віритимуть, залежить сьогодні від нас.

Дуже приємно, що в наш нелегкий час існують люди, які завжди готові допомогти, і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. Допомога дітям, які опинилися у складних життєвих обставинах, залишилися без батьків, є важливим свідченням небайдужості, доброти та надії на кращі часи…

Третій рік поспіль генеральний директор ТОВ «Тетрада» (м.Київ) Чайковський Володимир Сергійович, який в минулому мешкав і працював у Новій Каховці, за домовленістю міського голови Коваленка Володимира Івановича, надає благодійну допомогу  школярам нашої громади напередодні нового навчального року.

У серпні близько 500 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах та сироти, отримали канцелярські набори! Не оминули увагою кожного першокласника!

Віримо, що спільними зусиллями влади і бізнесу зможемо вирішити проблему бездоглядності дітей, змінити життєвий шлях малечі, яка опинилась у скруті, щоб вирости гідними людьми.

Висловлюємо свою найщирішу вдячність генеральному директору ТОВ «Тетрада» Чайковському Володимиру Сергійовичу за допомогу дітям!

…В народі говорять, що добра людина – це щаслива людина, і доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає.

Служба у справах дітей
виконкому Новокаховської міської ради