Благодійництво – це стан душі!

blagodiy2

Сьогодні в кінотеатрі «Юність» відбулась чергова благодійна акція в рамках нового проекту, який започаткувала координаційна рада волонтерів міста Нова Каховка та громадська рада при виконавчому комітеті Новокаховської міськради.

Про це повідомляє власний кореспондент «НК Online».

Благодійністю та волонтерством в Україні, за повідомленнями інформаційних джерел, займається близько 80% населення. Так це, чи ні, ми не перевіряли, але в заході, який проходив в «Юності», взяли участь, на жаль, не 80% новокаховчан. Дехто проходив повз кінотеатр, роблячи вигляд, що його це не стосується. Та все ж дійство, в цілому, досягло своєї мети. На звернення координаційної ради, яке, до речі, було опубліковане окрім нашого сайту ще й в газеті «Нова Каховка», відгукнулися чимало містян: одні плели захисні сітки, інші принесли теплі речі для учасників АТО, дехто зробив благодійний внесок грошима, які підуть на придбання оптичних приладів для військових. Відзначати окремо когось з учасників акції у благодійників зазвичай не прийнято, тому що пожертви робляться від душі. А те що коїться, на жаль, на сході нашої країни,  крає серце і виснажує душу кожного українця. Та все ж вчинок дівчинки, яку звати Марійка (прізвище вона відмовилась називати), вразив багатьох дорослих. На сімейній нараді в її родині вирішили відкрити скарбничку з монетами, які збирали декілька років. Маленька благодійниця висипала всі накопичення до волонтерської скриньки. Можна було б багато чого сказати з цього приводу, та краще промовчати. Такі діти – справжнє майбутнє України!

blagodiy6

Безпосередні організатори акції: куратор проекту Оксана Цеацура, голова громадської ради Лариса Житченко  та депутат міської ради Олена Михайлова – вдячні всім, хто прийняв в ній участь та допоміг в організаційних питаннях.

Звіт про зібрані речі і кошти та їх використання читайте в черговому номері газети «Нова Каховка». Там також буде повідомлено про наступну акцію, час та місце її проведення. Додаткова інформація на «НК онлайн».

blagodiy8 blagodiy7 blagodiy5 blagodiy4 blagodiy3

blagodiy1