Бойовики знову порушили режим тиші в Авдіївці, обстрілявши бригаду електромонтажників – Жебрівський

Російські бойовики щойно порушили режим тиші біля Авдіївки. Про це на своїй сторінці очільник Донецької ОДА Павло Жебрівський.

Зокрема повідомляється про те, що була хаотично обстріляна бригада електромонтажників, яка працювала для відновлення електропостачання у місті.

За словами пана Жебрівського, працівники змушені були залягти, рятуючись від пострілів. Ремонтники не дійшли орієнтовно 300 метрів до місця можливого пориву ЛЕП.

Також очільник Донецької ОДА повідомив: “В #Авдіївка завершилось розширене засідання Координаційного центру за участю Секретаря РНБО Олександр Турчинов. Під час засідання мали також телефонне включення із Президентом Петро Порошенко. Участь у засіданні Координаційного центру взяли також представники міжнародних організацій та журналісти. В такому форматі ми обговорили поточну ситуацію і намітили наступні кроки на найближчий час.

Олександр Турчинов поспілкувався на вулицях міста із людьми. Відвідав наметове містечко з пунктами обігріву. Секретар РНБО перевірив роботу комунальних служб.”