Браконьєрство не залишиться без покарання

rak

25 лютого 2016 року державним інспектором Херсонрибоохорони був затриманий громадянин І., мешканець м. Берислав, який займався незаконним виловом водних біоресурсів у Дримайлівській затоці Каховського водосховища Бериславського району Херсонської області. При затриманні було вилучено мисинові сітки – 2 од. та молодь карася сріблястого в кількості 239 од., загальною вагою 30 кг.

Збитки, заподіяні внаслідок незаконного добування цінних видів водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах України складають 4063 грн. Відносно затриманого складено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

26 лютого о 00.30 та о 01.15 години ночі головними державними інспекторами Херсонрибоохорони спільно з працівниками ДПС у Херсонській області в районі посту ДАЇ Шилова Балка були затримані рейсові автобуси, в яких перевозили 100 кг свіжих раків та 200 кг бичка без відповідних документів, підтверджуючих законність набуття їх у власність.

По факту перевезення водних біоресурсів без документів складені протоколи про адміністративне правопорушення за частиною 1 статті 88-1 КУпАП.

Відповідно до статті 221 КУпАП адміністративні матеріали направляються до суду для прийняття відповідного рішення.

Прес-служба Херсонрибоохорони