Брати Бойко – чемпіони України з пляжного волейболу

11-13 березня в спортивній залі «Будівельник» пройшов фінальний тур чемпіонату України з волейболу пляжного в приміщеннях серед юнаків до 15 років. У змаганнях взяли участь 23 команди з міст: Дніпропетровськ, Запоріжжя, Первомайський, Лозова, Харків, Іллічівськ, Роздільна, Ужгород, Рівне, Цюрупинськ, Полтава, Олександрівка,  Скадовськ та Нова Каховка.DSC08949Уже другий рік поспіль Федерація волейболу України надає право проведення фінального туру в місті Нова Каховка. Фінальний тур викликав великий інтерес, очікувалась участь 32 команд, але з різних причин деякі з команд не змогли приїхати.

Не зважаючи на це всі, хто приймав участь в двох попередніх турах, очікували досить цікавих та напружених баталій. Адже, в фінальному турі мав визначитися чемпіон України і всі основні претенденти прибули до Нової  Каховки.

Змагання розпочалися урочистим відкриттям, яке пройшло за підтримки міського голови Коваленка Володимира Івановича. Учасників змагань привітали заступник міського голови Сироватко В.М., начальник відділу освіти Якубова О. О., начальник міського відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Таран Н.М.  Також юних спортсменів піснею привітала вихованка Будинку дитячої творчості (директор Лісовська І. Є.) Погорєлова Катерина. Усім учасникам змагань були вручені невеличкі презенти.

Нову Каховку представляли вихованці ДЮСШ Новокаховської міської ради (директор Бойко П.А.): Бойко Олександр, Бойко Євгеній, Сєров Андрій, Новохацький Олександр, Щербинський Дмитро, Дегтяр Денис, Ковтун Ігор, Гребенюк Петро, Ревенок Данило, Курбачов Богдан.

З усіх наших команд до фіналу змагань дійшла пара Бойко Олександр та Бойко Євгеній, які на своєму шляху обіграли команди з міст Рівне, Роздільна, Первомайський з однаковим рахунком 2:0. І в третє в цьому сезоні в фіналі зустрілися з командою Первомайський/Лозова.

Фінальна гра виявилася досить напруженою. Першу партію досить легко виграли наші хлопці з рахунком 21:14, друга партія була за нашими суперниками (рахунок 21:19), а в третій партії брати Бойко все-таки змогли підтвердити результати попередніх двох турів  і втретє обіграли своїх суперників з рахунком 15:11.

У  підсумку змагань ІІІ місце посіла команда з міста Іллічівськ, ІІ місце виборола команда Первомайський/Лозова, а чемпіонами України серед юнаків до 15 років сезону 2016 року стали Бойко Олександр та Бойко Євгеній.

Переможці та призери були нагороджені медалями та грамотами Федерації волейболу України, а також цінними подарунками.

Вітаємо братів Бойко та їх тренерів Бойка П.А., Бойко Г.М. з перемогою та бажаємо їм у подальшому успіхів на волейбольному майданчику!DSC08916 DSC08988 DSC09012

P.S. Адміністрація ДЮСШ висловлює слова подяки за надання допомоги в організації та проведенні змагань міському голові Коваленку В. І., начальнику відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту  Новокаховської міської ради Таран Н.М та директору Будинку дитячої творчості Лісовській  І. Є.