Брати Бойко – чемпіони відкритого кубку Києва з пляжного волейболу

З 11 по 13 вересня у Києві проходив відкритий Кубок міста ім. Ю.Г. Затворницького з волейболу пляжного серед дівчат та юнаків у трьох вікових категоріях, який зібрав більше 200 учасників з  різних регіонів України.

Місто Нова Каховка на цих змаганнях представляли вихованці дитячо-юнацької спортивної школи Новокаховської міської ради (директор Бойко П.А.).cG6ZOL7aIyw_551x413

Наші пляжниці Усаніна Катерина/Глазун Олена виступали у віковій категорії до 14 років, Густілова Тамара/ Кулик Валерія змагалися у віковій групі до 16 років. На жаль, обидві команди дівчат, зазнавши в перших іграх поразки від суперниць, завершили свої виступи на змаганнях.

Команду юнаків на відкритому Кубку Києва представляли призери чемпіонатів України –Олександр та Євгеній Бойко. Брати Бойко по ходу змагань впевнено обіграли суперників з Києва, Дворічної та Роздільної, а в фіналі знову зустрілися з Ярощуком Микитою та Огороднім Віталієм з м. Києва, яких наші хлопці перемогли в першій грі за підсумками 3-х партій. У фіналі, зібравшись, новокаховчани знову обіграли своїх суперників, але вже в 2-х партіях з рахунком 5:15, 15:17, виборовши звання переможців.

 Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів Петра і Галину Бойко з перемогою! Бажаємо їм у подальшому успіхів на волейбольному майданчику!

OZUkT6loV2M_551x41387YHZMG0XIM_510x680