Браво, «Овація»!  Новокаховський клуб бальних танців відсвяткував 10-річчя

Свій перший ювілей від дня створення на початку квітня відсвяткував клуб бальних танців «Овація». Хоча, можливо, хтось і здивується: хіба в Новій Каховці є спеціалізовані гуртки бальних танців?

А  вже непомітно, та промайнули ті десять років, за які  юні  танцюристи радують своїх глядачів запальними латиноамериканськими композиціями, зачаровують класичними вальсом, фокстротом,  дивують завжди актуальною і сучасною румбою.

В актовій залі  ПАТ «Фірма Херсоноблагробуд» (гендиректор А. Подофа)  довго лунали чарівні і хвилюючі звуки музики. Свято з нагоди ювілею об’єднало як випускників, так і нинішніх учасників клубу. З вуст ведучої заходу лунали імена та прізвища танцівників, які і є творцями невеликої, але дуже багатої на яскраві події історії клубу «Овація». Було у залі чимало й глядачів, гостей, друзів, шанувальників, які  насолоджувалися яскравими  виступами талановитих артистів.

На паркет вийшли  і  найменші  зірочки, яким тільки-но виповнилося 4 рочки.  Почуття краси рухів у їхніх  виступах  просто заворожувало і підкоряло серця.  Глядачі не шкодували оплесків.

Аби підтримати обдаровану молодь, на паркет вийшли і батьки учасників. Порадували  і приємно здивували запальною сальсою навіть бабуся з дідусем учасника клубу. Як завжди  майстерно й неперевершено танцювали пристрасну румбу сімейна пара,  викладачі  танців,  Інесса Гурмаза та Андрій Бугайов.

Ось таким, щирим і душевним, багатим на сюрпризи, був ювілей «Овації»,  незмінним керівником і натхненницею якого  усі ці 10 років була і є талановитий хореограф, тренер і просто  чарівна  жінка – Людмила Сергіївна  Осипенко.

Організатори свята висловлюють  подяку усім, особливо – батькам, які допомогли провести  захід. А мами й татусі, в свою чергу, зичать «Овації» і всім  учасникам цього клубу, викладачам, нових яскравих перемог та зустрічі ще не одного  ювілею!