Брутальна лайка під час перевірок

Робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення приділяє максимальну увагу інформаційно-роз’яснювальній роботі стосовно офіційного працевлаштування працівників, адже роботодавці і робітники повинні дотримуватись законодавства щодо оформлення трудових відносин.

Так, 8 грудня робоча група перевірила 9 роботодавців, у яких виявлено чотири працівники, які працювали без оформлення трудових відносин.

Здійснюючи рейд по місту, було обстежено один з магазинів одягу і взуття, де керівник порушує законні права своїх працівників і всю відповідальність за це перекладає на них. Склалася ситуація, коли в телефонному режимі керівник магазину (який, до речі, зареєстрований як ФОП в іншому місті, і йому неважливо, за рахунок чого розвивається наша територіальна громада) наказує продавчиням не повідомляти свої дані та відсилати членів робочої групи з легалізації нецензурною лайкою. На превеликий жаль, продавці так і повелися. Лише після виклику поліції і злагоджених дій працівників КП «Муніципальна охорона», конфліктні продавці вгамувалися, так і не зрозумівши, що вони самі сприяють порушенню своїх прав на гідні умови праці.

В свою чергу, нагадуємо, що інформаційно-роз’яснювальна робота серед роботодавців триватиме й надалі, незважаючи ні на що.

УПСЗН