Будинок, в якому завжди живуть творчість та любов

Травень і початок літа дарує нам не тільки духмяне цвітіння трав, квітів та дерев,  а й цілу купу різноманітних творчих заходів. Саме у цю пору культурне життя Нової Каховки вирує і кипить, виблискує сяйвом софітів, дзвенить піснями і дитячим сміхом.

Доброю традицією міських колективів і закладів  стало  звітувати наприкінці року про свою натхненну і плідну працю. Про  активне, шалене, різнобарвне і творче життя нещодавно на сцені Літнього театру розповідали вихованці Будинку дитячої творчості.  Звітний концерт перетворився на  яскраве дійство, адже цим «бджілкам» дійсно було що показати. Вихованці БДТ – гордість міста. Це переможці найрізноманітніших фестивалів, конкурсів, змагань різних рівнів, які прославляють рідне місто в усій Україні і далеко за її межами.  «Так багато творчих здобутків у нас, що якщо докладніше розповідати, то й доби не вистачить. Це доводить, що талановитих дітей виховують талановиті вчителі», – акцентували ведучі свята і запросили на сцену своїх  наставників, які  щоденно вкладають у їхні серця любов до праці і творчості, відкривають новий світ фантазії і мрій,  гармонії і щастя. Для  гуртків БДТ цей рік дійсно видався дуже і дуже плідним.

Так, переможцем  обласного конкурсу «Лідер позашкілля Херсонщини 2017» став керівник вокального гуртка Олександр  Гребенюк. Очолюваний ним колектив за цей рік має 38 нагород! Керівник хореографічного гуртка «Любисток» Світлана Ліпка  нещодавно нагороджена подякою  Херсонського державного будинку дитячої творчості за творчий внесок у розвиток дитячої хореографії, та дипломом за високий професіоналізм міжнародного фестивалю «Хортиця серце Європи». Гурток «Любисток» постійний учасник міських  заходів. Його  виступи – завжди свято. Нещодавно колектив привіз з Міжнародного конкурсу  у місті Запоріжжі  дві нагороди. Культорганізатор Ольга  Ганжа стала переможцем обласного конкурсу «Перлина натхнення».  Зразковий художній колектив театральний гурток «Посмішка», який вона очолює, лише   за нинішній  рік виборов 18 призових місць з яких   три  – Гран-прі. Керівник гуртка образотворчого мистецтва Олена Зубанова цього року має відзнаку Херсонського державного будинку художньої творчості.  Її ихованці мають тридцять два призових місця в конкурсах різних рівнів. Наставник  гуртка образотворчого мистецтва Олена Рашевська  також має  подяку від в Херсонського державного будинку художньої творчості.  Вихованці Олени Дмитрівни  завоювали 95 призових місць,   шість з яких – перемоги в  обласних конкурсах.  Вихованці гуртка «Англійський театр» (керівник Марина Панченко) взяли участь у  Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч», та отримали гарні результати: чотири перших, друге та два третіх місця. Колектив гуртка англійської мови (керівник Кароліна Таран)  БДТ ще досить  молодий,  але п’ятеро вихованців  вже  взяли участь у Всеукраїнській  грі з англійської мови «Пазл». Керівник гуртка образотворчого мистецтва Світлана Гришко нещодавно нагороджена дипломом  міського голови В.  Коваленка за високий професіоналізм  та відданість своїй справі . Вихованці Світлани Миколаївни протягом  навчального року здобули 26 призових місць в міських конкурсах малюнків. А 75 вихованців гуртка образотворчого мистецтва під керівництвом Олени Манжай надали свої роботи на конкурси та здобули 30 призових місць.  Ось  таким видався творчий рік для БДТ.

А для когось, на жаль, він був останнім. На сцені  31 гуртківець отримав від директора Ірини Лісовської свідоцтва  про закінчення позашкільної освіти.

Теплі слова втіань пролунали на адресу випускників та всіх вихованців від міського голови Володимира Коваленка та начальника відділу освіти Оксани Якубової. Вони побажали дітям та їхнім наставникам гарно відпочити влітку і з новими силами повернутися до занять, аби  поринути у творчість знову і дійти до омріяних вершин.

Ольга Олексіївна Ганжа від імені колективу закладу подякувала батькам діток, без підтримки якої юним талантам не обійтися. Особливо активним мамам і татам, які підтримують  малечу на конкурсах, у поїздках, які допомагають у проведенні заходів та у вирішенні інших питань, керівництво БДТ вручило Подяки.

А завершилося свято  виконанням фінальної пісні та пригощаннями від міського голови і БФ «Нова Каховка», без яких не обходиться жоден подібний захід.

Ми приєднуємося до  привітань. Зичимо дітям і їхнім талановитим наставникам нових здобутків, сил і перемог. Дякуємо за творчість і радість, за маленькі дива, якими ви  наповнюєте наше  буденне життя. І нехай у вашому творчому будинку завжди живуть  мир, злагода та любов!

Роботи вихованців БДТ