Будівельникам – щирі вітання з травневими святами!

вітанняТравневі свята –  це чудові дні єдності, миру та праці, коли позитивні емоції наповнюють серце.  А для будівельників це ще й пора, коли прийнято підбивати підсумки того, що зроблено та планувати майбутні роботи.

 Впродовж  4-х місяців поточного року  будівельні організації Нової Каховки виконали значний обсяг робіт на соціальних об’єктах міста.

 ПАТ «Фірма «Хесоноблагробуд» (генеральний директор Подофа А.І.)  виконала роботи  по усуненню аварійної ситуації на будівлі виконавчого комітету міської ради та сантехнічних мереж ЗОШ №4.

 ТОВ «Монтажник» (директор Мосієнко Ю.Я.) виконав значний обсяг робіт з капітального ремонту сантехнічних систем будівель обох лікарняних комплексів, в тому числі будівель поліклініки та дитячого відділення  по вул. Свєтлова,1, роботи з улаштування системи пожежегасіння. У дитячому садку «Оленка» завершено  частковий ремонт сантехнічних систем. В межах планових асигнувань виконані роботи по заміні мереж водопостачання та каналізації в підвальній частині будівлі, замінені аварійні стояки каналізації в групах та аварійні сантехнічні прилади. В ЗОШ №1 відремонтована система опалення.

 ПМП «Віра» (директор Ляхов Р.В.) в межах запланованих робіт виконало частковий ремонт Літнього театру із заміною покриття сцени.Летний-2 Цим же підприємством виконані роботи з улаштування санітарних вузлів блоку старшої школи СЗОШ №8, які у даний час відповідають сучасним вимогам та капітальний ремонт харчоблоку д/с  «Гвоздичка».

Зроблено багато, та  попереду – ще більше роботи. Щиро вітаю   працівників будівельної галузі зі святами, дякую за професіоналізм, любов до свого міста та вірність обраній професії. Бажаю здоров’я, успіхів і натхнення, благополуччя сім’ям. Нехай Ваша праця приносить  радість і добробут людям, дарує затишок зручних осель, а Новій Каховці  – лише процвітання.

Зі святами!
Летний-1инфекцион.

Світлана Гончаренко, начальник відділу капітального будівництва