Будівельники звітують

1438859610Підбито підсумки роботи будівельних організацій на об’єктах міської комунальної власності Нової Каховки.

У першому півріччі  2016 року  на виконання робіт капітального характеру освоєно коштів бюджету розвитку  у сумі 4 244,953 тис. грн., оплачено –    4 244,953 тис. грн.  Заборгованість за виконані обсяги робіт  відсутня.  Обсяг виконаних та оплачених робіт у   першому півріччі   складає 40% до річного плану та 72 % до відповідного періоду 2015 р..      Зменшення відсотку обсягів виконаних робіт до річного плану та відповідного періоду 2015 року обумовлено тим, що значна частина коштів плановим розписом передбачена з серпня місяця, а майже 4,0 млн. грн. зарезервовано  для співфінансування державному бюджету по виконанню робіт з реконструкції міського палацу культури и будуть використані після надходження коштів з державного бюджету.

Виділені кошти спрямовані для  розрахунків за виконані роботи з реконструкції алей в парковій зоні в межах будівлі палацу культури  – літнього театру, реконструкції покриття алей «Містечка атракціонів», за виконані обсяги робіт з реконструкції майданчика  в районі будинку №19 по вул. Першотравнева під встановлення МАФ,  виконання капітального ремонту будівлі по пр. Дніпровський,23,  капітального ремонту Літнього театру, експертного обстеження ліфтового господарства термін експлуатації якого перевищує 25 років та ремонту роторного блоку компресорного устаткування міських очисних споруд.

На об’єктах КЗ «Центральна міська лікарня завершуються роботи з капітального ремонту   кардіологічного відділення на ЛК №1 по вул. К.Маркса,33-а. У кінці липня кардіологічне відділення переїде у сучасну відновлену будівлю. Виконано  капітальний ремонт покрівлі будівлі швидкої допомоги по вул. Свєтлова,1 та значний обсяг робіт з реконструкції інфекційного відділення для дорослих ЦМЛ на лікарняному комплексі №1 по вул. К.Маркса,33а.

На об’єктах відділу освіти виконані роботи по заміні зовнішньої електромережі  та капітального ремонту сантехнічних систем я/с №18 «Вербонька». У дитячому садку «Казка» виконано капітальний ремонт сантехнічних систем.

В поточному році продовжується реконструкція міського палацу культури. За рахунок коштів міського бюджету виконано робіт на загальну суму 1 637,0 тис. грн.

Для розрахунків за виконані роботи з капітального ремонту будівлі по вул. Червонопрапорній, 38 у с. Плодове, в якому розміщені вузол зв’язку та приміщення бібліотеки, яке  орендує  відділ культури і туризму Таврійській міській раді направлено субвенцію в обсязі 100,0 тис. грн.

Завершується реконструкція клубу в с. Нові Лагері та капітальний ремонт дитячого садка  «Калинка»  у с. Райське.

Незважаючи на значний обсяг будівельно-монтажних робіт на об’єктах міської комунальної власності, в місті є велика кількість проблем, яка потребує негайного вирішення та значних капіталовкладень:  продовження реконструкції вулиць Першотравневої, Горького, капітальний ремонт житлового фонду, у тому числі ліфтового господарства та ж. будинків ОСББ, теплових мереж міста, ремонт об’єктів центральної міської лікарні та відділу культури і туризму, об’єктів спорту та ін., міською владою прийнято рішення на черговій сесії міської ради збільшити планові асигнування у першу чергу для виконання робіт з капітального  ремонту об’єктів відділу освіти у рамках підготовки закладів до нового навчального року.

На виконання цих заходів продовжуються роботи з ремонту приміщень Новокаховської гімназії та ЗОШ.№7 та  д. садку «Вербонька». З 11 липня розпочаті роботи з капітального ремонту сантехнічних систем я/с №11 «Золотий ключик». У найближчий період розпочнуться роботи на покрівлях 3-х шкіл: №№2,6,10.

Потужності та досвід будівельних організацій міста дозволяють виконати  поставлені завдання у зазначені терміни з високою якістю робіт.

С. Гончаренко, начальник відділу капітального будівництва