Будівельники звітують

ПКСтаном на 28 грудня  у Новій Каховці завершений весь комплекс робіт з реконструкцій та капітальних ремонтів об’єктів соціальної сфери, фінансування яких в поточному році здійснювалося за рахунок кошті міського бюджету.

Виконані роботи  на 85 об’єктах, з них: на 9 об’єктах на  замовлення центральної міської лікарні, 20 – міського відділу освіти, в тому числі в 5 дошкільних навчальних закладах та 15-ти  шкільних закладах. На 8 об’єктах виконані роботи на замовлення виконавчого комітету міської ради, по одному об’єкту відділу у справах сім’ї і молоді та архівного відділу. На замовлення відділу культури і туризму виконані роботи на 2- х об’єктах.

На об’єктах житлового фонду виконані роботи на 30 об’єктах, в тому числі 2 покрівлі,   8 об’єктів ОСББ,   ремонт 20 ліфтів. На замовлення міських комунальних підприємств виконані роботи на 12- об’єктах.

За рахунок субвенції Таврійській міській  та Дніпрянській селищній радам виконані роботи на 2-х об’єктах. Роботи по відновленню після пожежі міського Палацу культури, фінансування яких здійснюється за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку тривають.

                                                                Світлана Гончаренко, начальник відділу капітального будівництва