Будьте обережні з вогнем!

пожарНа території України спостерігається підвищення температурних показників. Зважаючи на це, а також на те, що люди починають масово відпочивати на припроді, існує загроза збільшення кількості пожеж в екосистемах.

Впродовж червня рятувальники вже неодноразово ліквідовували пожежі в природних екосистемах на території Новокаховської міської ради.

Щорічно такі пожежі завдають значного збитку державі та, в першу чергу, навколишньому середовищу, можуть спричинити пожежі будівель і споруд, знищити лінії електромереж, лісові насадження.

Найчастіше пожежі у природних екосистемах виникають в результаті людської недбалості та неуважності. Особливо збільшується кількість такого роду пожеж у літній період.

Саме тому, з метою недопущення виникнення пожеж у природних екосистемах Новокаховські рятувальники закликають громадян бути обережними та обачними при розведенні вогнищ на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок, випалювання сухої трави та сміття, під час відпочинку на припроді.

 

Шановні громадяни! Якщо ви помітили загорання в лісах, на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101»

 

Новокаховський МВ ГУ ДСНС України у Херсонській області