Будьте уважні: “палена” горілка – шлях у потойбіччя

Виконавчий комітет Новокаховської міської ради нагадує мешканцям міста про небезпеку вживання сурогатних алкогольних напоїв, виготовлених кустарним способом, та вкотре закликає громадян за жодних обставин не купувати та не вживати алкоголь невідомого походження та сумнівної якості.  

Вживання неякісного алкоголю, виготовленого з порушенням технологій, який у народі називають «паленим», – гарантована шкода здоров’ю. Заощаджуючи на всьому, на чому тільки можна, нехтуючи здоров’ям майбутніх покупців, ділки, які займаються виготовленням фальсифікованого алкоголю, істотно знижують собівартість своєї продукції, що дозволяє ставити дуже низькі ціни. Вживання такої продукції загрожує здоров’ю споживачів, оскільки вона виробляється в антисанітарних умовах з недоброякісної або навіть небезпечної для вживання сировини.

На жаль, бажаючи заощадити гроші, деякі покупці не замислюються над тим, що така економія може коштувати дуже дорого або ж стати останньою економією в житті. Звертаємо увагу споживачів, що реалізація алкогольних напоїв повинна здійснюватися суб’єктами господарювання усіх форм власності за наявності у них ліцензій та з дотриманням мінімальних роздрібних цін на алкогольні напої. На сьогодні роздрібна ціна за пляшку горілки 0,5 літра вмістом спирту 40% не може бути меншою за 79,55 грн.

Будьте пильними, купуючи алкогольні напої, дбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких при купівлі алкогольних напоїв.

Відділ економічного розвитку та торгівлі

иконавчого комітету Новокаховської міської ради