Будьте уважні та чемні!

unnamed

Трапляються ситуації коли споживач намагається захистити свої права в будь який спосіб, а чи завжди він правий, як наголошує прислів’я?

Про це «НК онлайн» повідомила начальник інспекції у справах захисту прав споживачів Антоніна Прокопенко.

Молоде подружжя підняло галас проти сільської крамниці, начебто власниця постійно реалізує кондитерські вироби з вичерпаним терміном реалізації, навіть підтвердження надали у вигляді цукерок з начинкою з черв’ячків. – О такої, в селі дітей травлять, в таку спеку все може бути. Інспекція перевірила достовірність фактів. Ні, нічого подібного не було виявлено, адже в магазині за допомогою кондиціонеру постійно підтримується необхідний температурний режим, кондитерські вироби завозяться в незначній кількості, всі мають діючий термін придатності, по приходу та на остатку оскаржуваних цукерок не було та і чеку звісно теж.

Мобільний телефон застарілої моделі здала на СЦ, повернули без ремонту з відповідним актом, в якому зазначено, що недолік виник внаслідок недбалого користування виробом, а за відсутністю запчастин навіть платний ремонт виконати на можливо. – Оскаржувати висновок СЦ можливо лише в судовому порядку, але дивлячись на зовнішній вигляд, навряд чи суд буде на Вашому боці.

Здала в майстерню золоту каблучку з натуральним камінням для зменшення розміру, отримала назад з тріснутим камінням, майстер претензії не приймає, заміна каміння потребує додаткові кошти та і відтінку такого немає. –  А це ще один факт неуважності з Вашої сторони: при здачі    товару в ремонт необхідно брати квитанцію, в який буде зазначено стан виробу до ремонту, і якщо його змінено, пошкоджено, втрачено і таке інше, Закон на Вашій стороні.

І таких випадків Вашої неуважності вистачає щодня, слідкуйте за нашими консультаціями.