Бухгалтер – не просто професія, це покликання

Вірогідно, більшість скаже, що в цифрах і балансах ніякої творчості немає. Що вже говорити про щоденну паперову роботу, з якою безпосередньо пов’язана професія бухгалтера. Де тут творчість? Необхідно бути точним, об’єктивним, чесним, послідовним.

З метою ознайомлення дітей з даною професією провідний бухгалтер міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради  Світлана Соколик 14 березня провела для учнів старших класів ЗОШ № 8 лекцію.  В ході спілкування з учнями  детально було роз’яснено про дану професію і діти  з зацікавленням слухали спеціаліста та задавали питання, – повідомляє в.о. директора   центру   Н. Корсакова.

В ході зустрічі мова, зокрема, йшла про те, що професія бухгалтера з монотонної, непрестижної, низькооплачуваної перетворилася на професію творчу, яка заснована на глибоких знаннях технічних стандартів, податкового законодавства та професійному судженні. Професія бухгалтера викликає високий публічний інтерес. Робота бухгалтера стала добре оплачуватися, якщо якість цієї роботи відповідає пред’явленим суспільством високим вимогам.

Наразі дитяча аудиторія знаходиться в такому віці що вже замислюються про те яку професію вибрати в подальшому, адже якщо ти не любиш професію, щообираєш, то не зможеш і досягти значного успіху в ній.