Були учнями – стали випускниками

EVh3g7tppP8

9 червня у ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л.В.) відбулася урочиста лінійка, присвячена врученню свідоцтв про базову середню освіту випускникам 9-А класу (класний керівник Кожухаренко І.М.) та 9-Б класу (класний керівник Малинова Н.А.).

Відкрили лінійку ведучі свята, які надали слово директору школи Грішагіній Лілії Володимирівні, яка привітала випускників зі святом та наголосила на тому, що їх чекають для продовження навчання  у десятому класі. Почесним гостем  урочистої лінійки  був секретар Таврійської міської ради  Хахалев Андрій Миколайович, який  щиро привітав випускників із цим чудовим святом, побажав, щоб кожен знайшов свій шлях у житті, щоб щастя і фортуна були завжди поруч.

EW_3zw22YkM

Випускники  розповідали, як швидко пролетіли їхні роки в школі: як вони маленькі прийшли у перший клас, вивчали дії додавання, віднімання, таблицю множення, частини мови…. Учень  9-А класу Колпакіді Владислав  виконав гарну пісню. Жартівливий український танок  подарували випускникам, учителям і гостям юні танцюристи хореографічної студії «Розмаїття» Будинку культури міста Таврійська. Зворушили своїм виступом перші вчителі Кучма Любов Дмитрівна та Мельник Ольга Анатоліївна. : їхні відверті слова-побажання викликали непрохані сльози.

Ну, а потім розпочалося найприємніше і найрадісніше — вручення свідоцтв. Першими  викликали шкільних «зірочок»-відмінниць, яким вручили свідоцтва з відзнакою: це Комар Анна, Тесля Юлія, Кривіцька Оксана.

hr2BYyrvkTY

Випускники сердечно дякували своїм педагогам: філологам, математикам, біологам. Вклоняються вчителям фізики і музики, хімії і фізкультури. Дякують їм за їхній труд, їхнє терпіння і за доброту.

На завершення цього душевного свята беруть слово класні керівники Малинова Наталія Анатоліївна та Кожухаренко Ірина Миколаївна. Вони вітають своїх випускників і зізнаються, що дуже їх усіх люблять. Вони порівнюють їх із зірочками на небі. Бажають їм світитися, усміхатися, загадувати бажання і вірити в те, що вони збуваються. А коли в житті траплятимуться якісь негаразди, радять згадувати сьогоднішнє свято, й тоді на душі ставатиме легко і радісно.

А насамкінець випускники запустили в небо повітряні кульки з сердечками, як символ любові до своїх вчителів та рідної школи!