Бюджет перевиконали – це плюс, тарифи зростають – це мінус

Відбулась квітнева апаратна нарада у великій залі засідань міської ради під головуванням міського голови Володимира Коваленка за участю керівників підприємств і установ міста.Изображение-297Про це повідомляє власний кореспондент “НК онлайн”.
За традицією, роботу зібрання розпочав перший заступник міського голови Леонід Чурсинов, який проінформував присутніх, як виконаний міський бюджет у січні-березні 2015 року. Так, за словами Леоніда Григоровича, у березні до загального фонду надійшло 8 млн. 974 тис. грн. власних і закріплених доходів, що складає 139,0% до плану. Це дало змогу, підкреслив віце-мер, забезпечити виконання плану за квартал на 114,7%, адже надійшло 22 млн. 382, 6 тис. грн., тобто перевиконання – 2 млн. 867,8 тис. грн. Изображение-296А тепер подивіться на ці показники, які просто зашкалюють: Таврійська міська рада за звітний період отримала 1 млн.96,7 тис. грн. (137%), Дніпрянська селищна – 639,7 тис. грн. (уявіть собі, це – 538,9% або 70,3% річних), Райська сільська – 1 млн. 32,7 тис. грн. (181% або 46,3% до річних).
Як зазначив Л. Чурсинов, про ніякі героїчні вчинки мова не йде, просто відмінно попрацювали податківці, які встановили базу оподаткування щодо акцизу, відбулась переоцінка землі, внаслідок якої більше коштів отримали місцеві бюджети. Як відзначив Леонід Григорович, податківці навіть вже підготували базу оподаткування з нерухомості: очікується, що наприкінці року замість запланованих 100 тис. грн. громада отримає до 400 тис. грн., якими зможе розпорядитись вже на початку 2016-го.
Щодо завдань на квітень: план по доходах складає 6 млн. 673 тис. грн.
Як встановилося, щодо роботи у березні відзвітували начальник управління Пенсійного фонду у м. Нова Каховка Л. Метляєва, начальник центру зайнятості Н. Корякіна, начальник міліції А. Плюшкін.
У залі стояв безперервниий гомін, коли один за одним почали підніматись на трибуну начальник РЕМі ЄМ Владлен Маховський, начальник філіі «Херсонгаз» Олексій Панков, начальник водоканалу Валерій Радованець і всі розповідали, як підвищились тарифи щодо користування електроенергією, газом, водою. З цього приводу В.Коваленко наголосив: усі, причетні до нарахування субсидій населенню, повинні спрацювати так, аби жодна сімʼя не залишилась сам на сам із своїми проблемами.
На закінчення наради міський голова підвів підсумки роботи у березні, дав завдання щодо роботи у квітні.
Детальні подробиці щодо питань, які були обговорені, – на сторінках пʼятнадцятого номеру газети «Нова Каховка».Изображение-294