Cемінар з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці

26 квітня 2016 року в актовому залі управління Північно Кримського каналу відбувся семінар з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці, який у 2016 році відбуваеться під девізом «Стрес на робочому місці: колективний виклик».
.
У семінарі прийняли участь працівникі управління Північно Кримського каналу та представники відділення ВД ФСНВ у м. Нова Каховка та Головного управління Держпраці у Херсонській області.
.
Начальник управління ПКК Романенко О.О. розповів про важливість роботи з охорони праці та значення, яке надається з цього питання в управлінні Північно Кримського каналу.
.
Начальник служби охорони праці УПКК Єпіфанов О.Ю. доповів про стан охорони праці та травматизму в управлінні Північно Кримського каналу у 2016 році.
.
Начальник відділу відділення ВД ФСНВ у м. Нова Каховка Овчінкін В.А. розповів про виробничий травматизм та профзахворювання на підприємствах міста у 2015 та 1 кварталі 2016 року, основні причини їх настання. Доповів про необхідність прийняття конкретних заходів, спрямованих на попередження та нейтралізацію потенційних наслідків стресу на робочому місці.
.
Головний державний інспектор Головного управління Держпраці у Херсонській області Рожок В.В. розповів про завдання, функції та напрямки роботи управління Держпраці у Херсонській області
Після виступів учасники семінару отримали відповіді на поставлені запитання.
.
Підвив підсумки роботи семінару Начальник УПКК Романенко О.О. який подякував учасників семінару за роботу та привітав з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці.