«Чарівна україночка» в Дніпрянській школі

Весна прийшла й заграла, як сопілка,

У цей святковий, гарний час,

«Чарівна україночка» в Дніпрянській школі

Зібрала найкращих дівчат.

 

Здавна в усьому світі славились наші українські дівчата. Їм в усі віки були притаманні неповторна врода, світлий розум, працьовитість, ввічливість, багата фантазія і, звичайно ж,  велика шана, любов і повага до рідного краю.

Вже стало доброю традицією щорічно, до Дня сім’ї,  в нашій школі  проводити конкурс «Чарівна Україночка». Цього навчального року свято-конкурс «Чарівна україночка» відбулося 27 квітня. У ньому взяли участь дівчатка 3-х класів. У цей день на  сцену вийшли 17 маленьких прекрасних, розумних, талановитих і активних українських красунь. Кожна учасниця мала змогу  виступити перед  глядачами зі своїм художнім номером. продемонструвати загальну культуру, сміливість, винахідливість та оригінальність.

Свою неповторність і майстерність маленькі україночки  демонстрували у конкурсах «Давайте познайомимося!», «Коронний номер», «Українське рідне слово», «Я люблю Україну».

Всі учасниці були неперевершені, вони цікаво продемонстрували  свої вміння і здібності: гарно малювати, робити вироби з бісеру, майстерно вишивати та робити зачіски, гарно співати та декламувати вірші.

Конкурсантки були нагороджені дипломами і по праву отримали почесні звання: «Міс Чарівність», «Міс Талант», «Міс Грація», «Міс Вишуканість», «Міс Ерудиція», «Міс Фантазія», «Міс Чарівна україночка».

Сподіваюсь, що кожен, хто був присутній на нашому родинному святі, наповнив своє серце   хоча б однією краплинкою любові до рідного краю, рідної мови, родини. А наші маленькі україночки довели, що в Україні є справжні красуні, які гідні  прославляти на весь світ наші національні і культурні традиції та красу української Берегині!

Олена Храпанова,  педагог-організатор Дніпрянської школи