Чарівним жінкам Нової Каховки – з любов’ю…

Чудовий подарунок напередодні Міжнародного жіночого дня отримали 6 березня прекрасні й чарівні жінки, дівчата, матусі, бабусі, сестри – жительки Нової Каховки. 

Свої гарячі вітання та творчість на сцені Палацу культури в рамках концертної програми “З любов’ю”  їм дарували народний гурт естрадної пісні «Перлина Таврії»  (керівник Володмир Власенко), шоу-балет «Таврія» (Надія Рєзнікова), солісти вищевказаного колективу Сергій Ярема, Наталія Патлачук, Олена Кащи. Підготував сюрприз для чарівних представниць жіноцтва і міський голова Володимир Коваленко. У його виконанні пролунали кілька неперевершених, знайомих багатьом  композицій.

Особливо вразив присутніх  номер, під час якого Володимир Іванович разом зі співачкою Анастасією Росляковою  виконав композицію «Привид опери»  із однойменного мюзиклу.

Мер привітав  присутніх у залі жінок й побажав, аби у їхніх душах завжди квітла весна, аби їхні очі ніколе не знали що таке сльози, а серце не відчувало смутку й болю.

Чоловікам же нагадав: всім у цьому світі маємо завдячувати Жінці. Також теплі вітання та квіти  присутні у залі жінки отримали від депутатського корпусу.

Директор школи №10 Тамара Коткіна від імені керівників  усіх закладів загальної середньої освіти міста подякувала на сцені міському очільнику  та усім причетним до відновлення Палацу культури, в якому усі жителі мають нагоду відвідувати подібні заходи й насолоджуватися мистецтвом.

Барвистий вечір був наповнений позитивними емоціями,  музикою і красою. Градус емоцій зашкалював – від сліз, викликаних зворушливими композиціями, до дзвінкого сміху. Тепла і привітна атмосфера зігрівала серце, що, звичайно ж, відчули  гості.