Чарівний бал для маленьких випускників новокаховського НВК №2

От і настав той день, якого чекали всі – і дорослі, і діти – випускний у дитячому садку – перший крок дитини у доросле життя. Випускний бал – це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск – це маленька сходинка до нового життя, тому випускне свято завжди особливе.


В останній травневий день у НВК №2 (директор Євгенія Пуляєва) відбувся випускний бал «Садківське життя».
У святково та вишукано вбраній залі гостей зустріла Катя Осадча. Скрізь можна було побачити безліч квітів і, найголовніше, випускників, які з нетерпінням чекали на початок свята, схвильованих батьків та вихователів.
Гарно й урочисто пройшло прощання з дитячим садком. Під час свята маленькі випускники продемонстрували присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців. Пообіцяли ніколи не забувати наш дитячий садочок.
Всіх випускників привітала заступник директора Кюрчевська І.К., яка побажала успіхів у навчанні, бути справжніми людьми. Батьки винесли подяку всьому колективу ДНЗ за створення сімейного затишку та надання високого рівня освітніх послуг.