Чекаємо пропозиції від новокаховчан!

Нова Каховка досить молоде місто, та має свою історію, свій оригінальний образ, етапи розвитку та розбудови. З кожним роком місто стає красивішим та більш оновленим. Змінюється зовнішній вигляд вулиць та будинків, покращується надання послуг у різних сферах життєдіяльності громадян. Все більше приділяється уваги розвитку культури, спорту, туризму, розвиваються та удосконалюються різновиди відпочинку наших громадян. Та залишаються куточки міста, де встановлені малі форми та інформаційні стенди морально та конструктивно застаріли.

До Вашої уваги пропонується два об’єкти благоустрою загального користування. Це інформаційні стенди на просп.Дніпровському біля пам’ятника Т.Г.Шевченку та на вул.Першотравневій біля скульптурної композиції, присвяченої освітянам. Комунальним підприємством «Агенція регіонального розвитку» розроблені дві ескізні пропозиції благоустрою інформаційних стендів, якими пропонується оздобити їх сучасними матеріалами, застосувати сучасні елементи освітлення, що додасть яскравості у вечірній час. А на вул.Першотравневій пропонується ще облаштувати чудову алею, встановити модернові лавки для відпочинку та долучитись до сучасного тренду обміну книгами, переобладнавши один із боксів під полиці для зберігання книг.

Ідея дуже цікава, цікаве застосування сучасних трендів. Членами архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Новокаховської міської ради ці ескізні пропозиції були попередньо погоджені, та кінцеве рішення буде прийняте через кілька тижнів після розгляду всіх запропонованих варіантів.

Пропонуємо всім небайдужим надати свої пропозиції у вигляді ескізу та опису до нього, з обґрунтуванням самої ідеї подальшого використання інформаційних стендів.

Пропозиції надавати до управління містобудування та архітектури Новокаховської міської ради (кабінет 115 виконкому) або на електронну адресу управління arhitekt.novakahovka@ukr.net до 20 жовтня 2020 року.

Управління містобудування та архітектури