Чемпіони серед нас

Нещодавно у польському місті Любліні відбувся чемпіонат Європи з кіокушин карате. На змагання їздила група новокаховських спортсменів з 9 осіб, серед яких була й учениця нашої школи Жирова Орина (8-Б клас). Уперше юні каратисти брали участь у змаганнях такого рівня, але їхній виступ був справжнім фурором: 8 призових місць з 9 можливих! Так гучно заявити про себе з першого разу ще не вдавалося нікому.

Серед призерів і Орина, яка стала Чемпіонкою Європи в категорії  45+(кг) серед підлітків 12-13 років. Хоча Орина виступала з травмою руки та серед її суперників була й дівчина зростом 1,70 і вагою 62 кг (при Орининих п’ятдесяти!), це не відбилося на кінцевому результаті. Перемогу здобуто!!! Вітаємо!

Звичайно, такі досягнення – результат тяжкої праці. Оринина робота над собою почалася в 4 роки, коли під керівництвом батька, Жирова Олега Олеговича, донька почала займатися кіокушин карате. Спочатку  це була повністю воля батьків. Але десь років з 7 дівчинка займалася цим недівочим видом спорту свідомо і з власного бажання.  Зусилля, яких вона докладала тричі на тиждень по 2 години протягом усіх цих років, численні розтягнення та вивихи не виявилися даремними. Про це свідчать її досягнення.

Якщо все складеться добре, то ми будемо вітати Орину після участі в Кубку Європи навесні наступного року.

А найближчими вихідними Орина бере участь у Всеукраїнських змаганнях в м. Херсоні. У цьому році вони стали міжнародними і до України вперше приїздять спортсмени з Туреччини, Іспанії, Польщі, Німеччини, Італії.

Щиро вітаємо нашу чемпіонку! Бажаємо чергових перемог! Так тримати, Оринко!