Через Інтернет до розвитку туризму

online-tourism-300x225На чергову сесію Новокаховської міськради виноситься питання «Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку культури і туризму м. Нова Каховка на 2013-2017 роки». Ініціатором його розгляду виступило КП «Агенція регіонального розвитку», яке опікується пошуком шляхів розвитку туристичної сфери міста та її перетворенням та прибуткову галузь господарства.

Міський голова Володимир Коваленко приділяє постійну увагу цьому питанню, бо розуміє, що в умовах економічної кризи, яка сьогодні одне за одним нищить підприємства нашого колись промислового міста, саме туристична галузь може стати локомотивом для нового відродження. Ще в 2007-2009 роках, при підготовці та прийнятті стратегічних планів розвитку Нової Каховки та Таврійського об’єднання територіальних громад, саме туристичну галузь було визначено пріоритетною. Приватними підприємцями були збудовані об’єкти туристичної інфраструктури, які є окрасою міста. Останні роки влада все більше вкладається у побудову та ремонти об’єктів транспортної інфраструктури, доріг, благоустрій парків та вулиць. Здається, створено цілісний комплекс, що здатен задовольнити запити сучасного туриста. Але за минулі роки Нова Каховка так і не стала туристичною Меккою на півдні України.

Сучасність диктує свої умови. Новітні технології, особливо в системі комунікацій, рухливий туристичний попит, що значно змінився, та підвищені вимоги туристів до всього комплексу, що зветься туристичним продуктом, вимагають від всіх учасників цього бізнесу консолідації та об’єднання зусиль для просування туристичного бренду «Нова Каховка – туристична» на загальноукраїнський та міжнародний ринки.

Саме для цього і пропонуються зміни до вищезгаданої програми в частині створення інтерактивного туристичного інформаційного центру на веб-порталі Таврійського об’єднання територіальних громад з метою розвитку інфраструктури міста. Цей інтернет-ресурс має розміщувати інформацію про всі складові туристичної сфери Нової Каховки: туристичні об’єкти, готелі, розважальні заклади для проведення дозвілля, загальноміську інформацію, що може знадобитися туристам під час відвідування та відпочинку в нашому місті.