Через низьку зарплату члени Новокаховської ДВК від партії Ляшка відмовились від своїх посад

vybory_выборы_вибори150

Спостерігачі ОПОРИ фіксують факти масових замін членів дільничних виборчих комісій, іноді вони становлять до 50% поданих кандидатур від місцевих організацій партій.

До прикладу, Алла Миколаївна Петрієнко, голова Новокаховської міської виборчої комісії, повідомила про проблему з формуванням ДВК в Новій Каховці. Так, близько 50% членів вже сформованих дільничних комісій від політичної партії «Радикальна партія Олега Ляшка», відмовились від своєї участі в виборчому процесі в якості членів дільничних виборчих комісій.

Половина  з тих, хто написав заяву про відмову, причиною називають те, що їх призначили працювати на платній основі в керівному складі  ДВК. На даному етапі, міська виборча комісія разом з міським осередком партії працюють над замінами. Алла Миколаївна пов’язує відмову працювати тим, що керівному складу комісії призначена низька заробітна плата, а відповідальність та об’єм роботи великий.

Коментар, голови Новокаховської міської виборчої комісії Алли Петрієнко, який вона дала по телефону, можна послухати тут.