“Через війну вели дороги, щоб квітло сонцем свято перемоги!”: Фоторепортаж зі святкування 9 травня у Новій Каховці

Сьогоднішнім теплим весняним ранком новокаховчани урочистою ходою, з квітами та сяючими посмішками прямували на святкування 71 річниці Перемоги.

Організованою колоною рушили, як і  повелося, від стадіону «Енергія», аби пройти по проспекту Дніпровському «живим коридором» до Центральної площі міста. В урочистій ході взяли участь керівництво міста, духовенство, члени ради ветеранів, депутатський корпус, працівники комунальних підприємств, навчальні заклади, трудові колективи, автоклуб «НК авто»,  бійці військової частини, мотоциклісти Федерації мотоциклетного спорту Херсонської області, спортсмени та багато інших небайдужих містян.Громада Нової Каховки пройшла центральним проспектом, аби віддати шану ветеранам війни, учасникам бойових дій, тим, хто не повернувся живим до рідної домівки і загинув, захищаючи рідну землю, свою Вітчизну.IMG_4744IMG_4746IMG_4749 IMG_4752IMG_4772 IMG_47621 242156

І от ми на  центральній площі міста. Святково прикрашена трибуна, попереду якої –   бійці Збройних Сил із гірляндами Слави, вінки та корзини із живими квітами.

На трибуну запрошуються міський голова Володимир Коваленко, єпископ Новокаховський та Генічеський Філарет, заступник голови Херсонської організації Ветеранів Афганістану, кавалер ордена Червоної Зірки та Ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, заступник голови партії «Блок Петра Порошенка» у Херсонській області, член виконавчого комітету Володимир Бєлий, підполковник у відставці, учасник звільнення України, кавалер ордену Великої Вітчизняної війни та 12 медалей Степан Міненко, в. о. обов’язки голови громадської організації воїнів АТО «Біла стріла» Дмитро Марков, студент Новокаховського політехнічного коледжу, Президент студентської ради, Владислав Разінков.

378 22 23 24 25 9

Після вітань та яскравих виступів творчих колективів  ведучі запрошують новокаховчан та гостей міста вшанувати світлу пам’ять синів та дочок нашого народу – покласти вінки пам’яті та квіти на могили перепохованих воїнів-визволителів до Вічного Вогню у парку Слави.

911

12

Присутніх тут привітали міський голова Володимир Коваленко, єпископ Новокаховський  і Генічеський Філарет.

Хвилиною мовчання усі вшанували загиблих у Другій світовій війні та тих, хто віддав своє життя за Батьківщину у наші дні.

«Хай пам’ять буде вічною в народу. Про це говорим поколінням всім. За перемогу нашу і свободу. Вклонімося і мертвим і живим!», – сказали ведучі.

Солдати із воїнської частини, яка розташована поблизу Нової Каховки, поклали до Вічного Вогню гірлянди Слави, після чого до церемонії приєдналася решта людей.

1316 14 1518191720