Чергова перемога українського АПК: Китай дозволив Україні поставляти молочку

© Radu Razvan Gheorghe | Dreamstime Stock Photos

Україні вдалося відкрити ринок Китаю для молочної продукції. За результатами тривалих перемовин з китайською стороною 18 українським підприємствам надано право експорту молочних продуктів до Китайської Народної Республіки. Про це на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook написав Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

Урядовець наголосив: “Список підприємств, що пройшли оцінку еквівалентності державної системи національного контролю та ветеринарної служби китайським компетентним органом, опублікований на офіційному веб-сайті Адміністрації із сертифікації та акредитації КНР в розділі “Імпорт молочних продуктів (окрім дитячого харчування) з іноземних підприємств. Україна”. Триває робота над розширенням списку підприємств-експортів до КНР.”

Нагадаємо, цього місяця Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко запустив неординарний флешмоб. Урядовець попросив українців фотографувати українські товари на полицях іноземних супермаркетів і надсилати йому світлини. Результат здивував навіть самого ініціатора акції.