Чергова перемога юного боксера Микити Стародубця

У Скадовську 23 вересня відбувся турнір з боксу, присвячений 123-й річниці з дня заснування міста. У змаганнях взяли участь 40 наймолодших спортсменів 2006-2009 років народження з Нової Каховки, Асканії-Нової, Таврійська, Скадовська, Херсона. Переважно це були боксери, які лише роблять перші кроки на рингу. Серед учасників був і новокаховчанин Микита Стародубець.

Як розповів його найвідданіший вболівальник і батько Сергій Стародубець, Микита займається боксом вже шостий рік під керівництвом відомих тренерів Василя і Артема Царікових. У Скадовську Микита у ваговій категорії 34 кг провів один бій з юним боксером з Херсона Миколою Кульковим і переміг його, за що отримав медаль за перше місце у своїй віковій категорії. Це – ще одна перемога у скарбничку юного талановитого спортсмена.

Батько пишається успіхами сина, і завжди супроводжує його на змаганнях різного рівня. Сергій Стародубець висловлює вдячність тренерам, а також Івану Каленику за безпосередню участь у підготовці Микити до бою.  Це перший  поєдинок Микити Стародубця після літнього відпочинку. Розпочався новий сезон. Тож юний спортсмен вже наполегливо готується до наступних турнірів. Щиро бажаємо  йому подальших спортивних успіхів!

І найкращі побажання – тренеру спортсмена Артему Васильовичу Царікову, який 29 вересня відсвяткував день народження.  Сергій Стародубець  вітає Вас і висловлює  вдячність за професійну підготовку Микити, бажає успіхів у спортивній діяльності, талановитих вихованців, здоров’я, родинного затишку і благополуччя.