Чергова сесія Новокаховської міської ради призначена на 10 листопада

виконком_каховка12 жовтня 2016 новокаховський міський голова В.Коваленко підписав розпорядження №321-р про скликання чергової сімнадцятої сесії міської ради 7-го скликання 10 листопада 2016 року о 09.00 годині.

На розгляд сесії виносяться наступні питання:

 1. Депутатські запити.
 2. Про внесення змін до заходів Програми реалізації соціальної політики на 2016-2019 роки.
 3. Про Програму розвитку футболу в місті Нова Каховка на 2017 рік.
 4. Про міську Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2017-2020 роки.
 5. Про затвердження міської Програми молодіжної політики на 2017-2021 роки.
 6. Про затвердження нової редакції Положення відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради.
 7. Про затвердження нової редакції Статуту дошкільного навчального закладу дитячого садка № 1 компенсуючого типу для дітей з вадами мови Новокаховської міської ради.
 8. Про затвердження нової редакції Статуту дошкільного навчального закладу ясла-садка № 1 комбінованого типу Новокаховської міської ради.
 9. Про затвердження нової редакції Статуту дошкільного навчального закладу ясла-садка № 2 Новокаховської міської ради.
 10. Про затвердження нової редакції Статуту дошкільного навчального закладу ясла-садка № 3 Новокаховської міської ради.
 11. Про затвердження нової редакції Статуту дошкільного навчального закладу ясла-садка № 4 комбінованого типу Новокаховської міської ради.
 12. Про затвердження нової редакції Статуту дошкільного навчального закладу ясла-садка № 5 комбінованого типу Новокаховської міської ради.
 13. Про затвердження нової редакції Статуту дошкільного навчального закладу ясла-садка № 6 Новокаховської міської ради.
 14. Про затвердження нової редакції Статуту дошкільного навчального закладу ясла-садка № 7 Новокаховської міської ради.
 15. Про затвердження нової редакції Статуту дошкільного навчального закладу ясла-садка № 8 Новокаховської міської ради.
 16. Про затвердження нової редакції Статуту дошкільного навчального закладу ясла-садка № 9 комбінованого типу Новокаховської міської ради.
 17. Про затвердження нової редакції Статуту дошкільного навчального закладу ясла-садка № 11комбінованого типу Новокаховської міської ради.
 18. Про затвердження нової редакції Статуту дошкільного навчального закладу ясел-садка № 15 комбінованого типу Новокаховської міської ради.
 19. Про затвердження нової редакції Статуту дошкільного навчального закладу ясла-садка № 18 Новокаховської міської ради.
 20. Про затвердження нової редакції Статуту загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Новокаховської міської ради Херсонської області.
 21. Про затвердження нової редакції Статуту навчально-виховного комплексу «Дошкільний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» Новокаховської міської ради Херсонської області.
 22. Про затвердження нової редакції Статуту загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Новокаховської міської ради Херсонської області.
 23. Про затвердження нової редакції Статуту загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Новокаховської міської ради Херсонської області.
 24. Про затвердження нової редакції Статуту загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Новокаховської міської ради Херсонської області.
 25. Про затвердження нової редакції Статуту загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Новокаховської міської ради Херсонської області.
 26. Про затвердження нової редакції Статуту загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Новокаховської міської ради Херсонської області.
 27. Про затвердження нової редакції Статуту спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 з поглибленим вивченням англійської мови Новокаховської міської ради Херсонської області.
 28. Про затвердження нової редакції Статуту гімназії Новокаховської міської ради Херсонської області.
 29. Про затвердження Статуту загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Новокаховської міської ради Херсонської області.
 30. Про затвердження нової редакції Статуту Дніпрянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новокаховської міської ради Херсонської області.
 31. Про затвердження нової редакції Статуту Корсунської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новокаховської міської ради Херсонської області.
 32. Про затвердження нової редакції Статуту Маслівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новокаховської міської ради Херсонської області.
 33. Про затвердження нової редакції Статуту Новокаховського техніко-економічного ліцею Новокаховської міської ради Херсонської області.
 34. Про затвердження нової редакції Статуту будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради Херсонської області.
 35. Про затвердження нової редакції Статуту центру спорту, туризму та екскурсій “Данапріс” Новокаховської міської ради Херсонської області.
 36. Про затвердження нової редакції Статуту Станції юних техніків Новокаховської міської ради Херсонської області.
 37. Про затвердження нової редакції Статуту Дитячо-юнацької спортивної школи Новокаховської міської ради Херсонської області.
 38. Про затвердження нової редакції Статуту Станції юних натуралістів Новокаховської міської ради Херсонської області.
 39. Про затвердження нової редакції Статуту Методичного кабінету Новокаховської міської ради.
 40. Про затвердження нової редакції Положення відділу освіти Новокаховської міської ради.
 41. Про затвердження загальної чисельності апарату відділу освіти Новокаховської міської ради.
 42. Про затвердження нової редакції Положення про відділ культури і туризму Новокаховської міської ради.
 43. Про затвердження загальної чисельності та структури міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради.
 44. Про затвердження загальної чисельності апарату архівного відділу Новокаховської міської ради.
 45. Про затвердження нової редакції Положення про архівний відділ Новокаховської міської ради.
 46. Про затвердження Положення про виконавчий комітет Новокаховської міської ради.
 47. Про створення комунального підприємства “Муніципальна охорона“ Новокаховської міської ради та затвердження Статуту комунального підприємства «Муніципальна охорона» Новокаховської міської ради.
 48. Про затвердження звіту про використання коштів резервного фонду міського бюджету за вересень 2016 року.
 49. Про внесення змін до рішення Новокаховської міської ради від 29.12.2011р. № 534 «Про розмір перерахування плати за тимчасове користування місцями для розташування зовнішньої реклами, що перебувають у комунальній власності міста Нова Каховка, до міського бюджету».
 50. Про дозвіл комунальному підприємству «Агенція регіонального розвитку» Новокаховської міської ради на списання відеокамер.
 51. Про дозвіл комунальному закладу “Центральна міська лікарня міста Нова Каховка” на списання основних засобів.
 52. Про дозвіл на списання об’єкту нерухомого майна.
 53. Про внесення змін до рішення міської ради від 18.06.2015 року №2095 “Про ставки земельного податку на території міста Нова Каховка на 2016 рік”.
 54. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.01.2014 року №1441 “Про затвердження переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення на території міста Нова Каховка, які плануються для продажу на земельных торгах”.
 55. Про визначення земельних ділянок, які будуть передаватися в оренду шляхом проведення земельних торгів окремими лотами.
 56. Про надання дозволу на розробку детальних планів території та проектів землеустрою щодо земельних ділянок, які плануються для передачі в оренду на земельних торгах.
 57. Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою та викуп земельних ділянок.
 58. Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою громадянам.
 59. Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою громадянам, які є учасниками антитерористичної операції.
 60. Про затвердження проектів землеустрою та передачу земельних ділянок у власність громадянам, які є учасниками антитерористичної операції.
 61. Про затвердження проектів землеустрою щодо формування земельних ділянок комунальної власності, для подальшої передачі в оренду шляхом проведення аукціону
 62. Про затвердження проектів землеустрою та передачу земельних ділянок у користування юридичним особам.
 63. Про затвердження поділу та передачу земельних ділянок в оренду та суборенду фізичним особам – підприємцям.
 64. Про затвердження проектів землеустрою для реєстрації права комунальної власності на земельні ділянки.
 65. Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок ТОВ “Южная топливная компанія”.
 66. Про оформлення договорів, які визначають розміщення та обслуговування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.
 67. Про оформлення договорів, які визначають розміщення та обслуговування тимчасових споруд побутового або соціально-культурного призначення.
 68. Про припинення прав на землю, передачу землі в користування та поновлення дії договорів оренди земельних ділянок.
 69. Про звіт Комісії по контролю за фактичним використанням землі на території міста Нова Каховка за ІІІ квартал 2016 року
 70. Про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність для здійснення підприємницької діяльності приватним підприємством “Аларм-Сервіс”.
 71. Про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність для здійснення підприємницької діяльності фізичною особою – підприємцем Довбнею Андрієм Миколайовичем.
 72. Про викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність для здійснення підприємницької діяльності фізичною особою – підприємцем Харченко Аллою Петрівною.
 73. Про дозвіл на продаж об’єкта міської комунальної власності на аукціоні за методом зниження ціни.
 74. Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад.
 75. Про присвоєння звання „Почесний громадянин міста Нова Каховка”.
 76. Оголошення, звернення.

Більш докладно з питаннями порядку денного  чергової сесії Новокаховської міської ради можна ознайомитися на офіційному сайті міста в розділі «Публічна інформація – проекти рішень міської ради»