Чергова сесія облради

dd0b213285ab5bfbdb417efecd579b471394029104Відбулася ХХХІ сесія Херсонської обласної ради.

Про це повідомляє прес-служба облради.

На пленарному засіданні сесії розглянули 35 питань порядку денного. Першочергово, було затверджено виконання стратегії економічного та соціального розвитку Херсонської області до 2015 року за підсумками першого півріччя 2014 року. Крім того, було підтримано зміни до обласного бюджету на поточний рік та затверджено звіт про виконання обласного бюджету у поточному році.

На сесії було внесено зміни до регіональних програм: економічного, соціального та культурного розвитку області на 2014 р., програми комплексного розвитку та підвищення конкурентоспроможності Херсонської області на 2013-2015 рр. За підсумками І півріччя поточного року, програми підвищення енергоефективності області на 2012-2015 рр., обласної програми відновлення авіаційної діяльності та розвитку аеропорту «Херсон» на 2013-2015 рр., програми розвитку інформаційного простору області на 2012-2016 рр. Також, депутатський корпус підтримав ініціативу профільної комісії що до збільшення фінансування заходів обласної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2010-2014 рр. Рішенням сесії, внесено зміни до заходів обласної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2010-2014 рр.

Зокрема, прийнято рішення надати матеріальну допомогу, транспортування, харчування, розміщення у пунктах тимчасового перебування, оздоровлення дітей сімей військовослужбовців, громадян України та інших осіб, які прибуватимуть з АР Крим, Донецької і Луганської областей. На оздоровлення груп дітей із вищезазначених територій фінансування збільшено до 4 млн. 850 тис.грн. Крім того, загальний обсяг разової матеріальної допомоги сім’ям військовослужбовців, загиблих під час проведення АТО збільшено до 4 млн.грн.

Також, сесією внесено зміни до програми щодо запровадження обласних стипендій. Зокрема, депутати додатково вирішили включити в програму преміювання.

Серед іншого, сесія підтримала меморандум про партнерство між Херсонською ОДА та Представництвом ООН в Україні та доручила заступнику голови обласної ради Тамарі Федько підписати меморандум. Як відзначила на брифінгу регіональним ЗМІ заступник голови обласної ради Тамара Федько, сесія пройшла конструктивно через якісне відпрацювання питань порядку денного.