Чергове засідання «Клубу спілкування»

Найбільший скарб у кожного народу – його діти, його молодь.
Софія Русова

3 грудня 2015 року на базі ДНЗ ясел-садка  № 1 «Дюймовочка» відбулося чергове засідання «Клубу спілкування»  на тему: «Практика  реалізації перспективності, наступності дошкільної та початкової  ланок у системі освіти».

IMAGE0013

Захід був підготовлений  під керівництвом завідувача Матвієнко І.Л., вихователя-методиста Стуканової О.В., практичного психолога Волинець О.П..

Були запрошені директор ЗОШ №4 Барсук В.Г. та  Брусенець Т.І., заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель початкових класів,батьки майбутніх першокласників.

IMG_4085

Під час засідання було обговорено питання щодо створення сприятливих умов для переходу дітей від  однієї освітньої ланки до іншої. Головною умовою забезпечення наступності у вихованні і навчанні – є спрямованість педагогічного процесу дошкільного навчального закладу і початкової школи на всебічний розвиток особистості дитини.

Лише у тісній співпраці колективу дошкільного закладу та педагогів початкової освіти народжуються найкращі ідеї та найоптимальніше реалізується задумане, лише спільними зусиллями можна досягти найкращих результатів у розвитку, вихованні та навчанні дітей. Тільки зацікавленість обох сторін і батьківської громадськості вирішить проблеми наступності дошкільної і початкової освіти, зробить перехід з дошкільного навчального закладу до початкової школи безболісним і успішним для дитини.