Чергові перемоги новокаховських майстрів малої ракетки

17 – 18 лютого у Херсоні відбулись змагання з настільного тенісу за програмою ІХ літніх спортивних ігор молоді Херсонщини 2018 року. Нову Каховку представляли наступні спортсмени: Воронцова Катерина, Зик Яна, Трусов Олексій та Солоп Денис, -повідомляє відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту.

Змагання проводились в 5 видах програми в одиночних, парних та змішаних розрядах. У парному розряді наші дівчата посіли – ІІ місце. У змішаному розряді Катерина та Олексій посіли також – ІІ місце.

Однак, за підсумками змагань з усіх видів програм новокаховчани  у загальнокомандному заліку зайняли ІІІ місце. І місце посіла команда  Херсона, а ІІ місце – Велика Лепетиха.

Вітаємо спортсменів, а також тренерів-викладачів ДЮСШ «Таврія» з настільного тенісу Дружиніна Валерія  та Воронцова Генадія з успішним виступом, бажаємо їм нових перемог на турнірах та чемпіонатах!