Черговий телефоний розвод на гроші…

«Мобілка» дарує розкіш спілкування з близькими, які нерідко перебувають за сотні кілометрів. Та іноді така багатофункціональність повертається проти нас самих. Сьогодні частішають випадки «телефонних ошуканців», про яких NK Online.tv повідомляє майже не щодня.

Результат пошуку зображень за запитом "розвод по телефону"Нерідко мобільні ошуканці діють із місць, де небо у клітинку. Подібними аферами займаються в’язні. Частіше за все вони телефонують навмання. Однак роздобути телефони їм також допомагають друзі на волі.

До слова, у вересні Верховна Рада ухвалила закон, згідно з яким засудженим дозволили користуватися мобільними телефонами. Багатьох хвилює, як же шахраї отримують дані про людину, дізнаються, скільки у неї дітей, як звати? Інколи ми самі, не відаючи того, розповсюджуємо про себе забагато інформації: через так звані «соціологічні опитування за телефоном», соціальні мережі, де звикли виставляти на загальний огляд чи не весь родовід, з оголошень у газеті, Інтернеті.

Цього разу, як повідомляє  відділ комунікації поліції Херсонської області, до  Новокаховського відділу поліції звернулась 51-річна  місцева жителька. Жінка  розповіла,  що їй на мобільний телефон зателефонував невідомийчоловік, який представився  працівком банку та повідомив, що її картку заблоковано. Після чого шахрайським шляхом заволодів грошима з картки в сумі 15200 грн. За даним фактом проводиться перевірка.