Черговий тріумф новокаховських гирьовиків

Сьогодні, 8 травня, у  Новій Каховці, на стадіоні «Енергія», відбулися фінальні обласні змагання з гирьового спорту серед юнаків та дівчат за програмою VIII літніх юнацьких спортивних ігор Херсонщини 2015 року.8-е-мая-181

Про це повідомив старший спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Кирило Сичов.

Участь у змаганнях взяли  30 спортсменів з міст та районів Херсонської області. За підсумками змагань чемпіонами стала збірна команда гирьовиків Нової Каховки. Друге місце здобула  збірна Новотроїцького району, а бронзу турніру отримали спортсмени   міста Гола Пристань.

У складі нашої команди спортсмени посіли такі призові місця у своїх вагових категоріях: