Чи будемо ми з врожаєм садів та виноградників?

Паливода та ДавиденкоПро підсумки своєї робочої поїздки до Нової Каховки на своїй сторінці у фейсбуці поділівся керівник обласного департаменту АПК Олександр Полівода:

“22 березня я відвідав Дочірнє підприємство «Дніпрянська аграрна фірма ім. Солодухіна», одне з провідних підприємств садівничої та виноградарської галузей півдня України, яке спеціалізується на вирощуванні фруктів, овочів (томати), зернових культур (пшениця) та винограду.
Підприємство активно розвивається завдяки ефективному використанню виробничого потенціалу, вмілому введенню удосконалених технологій виробництва продукції, застосуванню ефективної системи краплинного зрошення, впровадженню нових продуктивних сортів винограду, кісточкових і зерняткових культур та інших заходів, які сприяють отриманню якісної конкурентоспроможної продукції.
Але на сьогоднішній день підприємство спіткає безліч проблем, якими і поділився директор підприємства Давиденко Ігор Вікторович. Основною проблемою є ринок збуту вирощеної продукції, багато з яких за останній час ми втратили.
Також в ніч з 19 на 20 березня через зниження температури повітря до  – 8 градусів померзли бруньки на плодових деревах, за попередніми даними близька 30% від загальної площі фруктового саду.”