Чи заберуть у Нової Каховки «Таврійські горизонти»?

Голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв тільки нашому виданню розповів: «Ми вдячні Новій Каховці за форум. Ми оцінили: всюди прибрано, майже вилизано, зелено, дорога відремонтована, розмітка зроблена тощо». І далі говорив про те, що Нова Каховка – серце Херсонщини.img_7202Слід зазначити: новокаховчани звернули увагу на те, що влітку обговорювалося на другому засіданні організаційного комітету з питань підготовки та проведення «Таврійських горизонтів», яке провів в.о. заступника голови облдержадміністрації Євген Рищук.

Так от, під час наради мова йшла про обласну універсальну наукову бібліотеку імені О.Гончара як місце проведення, а не Нову Каховку, яка заснувала форум. Тому питання до голови ОДА було сформульовано конкретно: «Область що, забирає наші «горизонти»?».

На що той зреагував так: питання провокаційне. Відповів: «Я би не сказав, що ми будемо забирати, я би сказав, що будемо розвивати». І за підказки «НК онлайн» запевнив: обов’язково будемо запрошувати адміністрацію Нової Каховки та місцевий бізнес.

Судячи з усього, в історії з можливим перенесенням місця проведення «Таврійських горизонтів» до Херсона обласні очільники не зрозуміли головного: фішка цього заходу – його камерність, провінційність у кращому розумінні цього слова, без весільних генералів, зайвої помпи та, правди ніде діти, показухи.