Чи закриють Херсонський гідрометеорологічний технікум?

 Про загрозу закриття повідомили представники трудового колективу Херсонського гідрометтехнікуму, які передали відповідне звернення народному депутату Олександру Співаковському.

«…мені передали звернення від колективу Херсонського гідрометтехнікуму (115 підписів), який дуже стурбований тим, що технікуми і коледжі можуть бути передані на міський бюджет, а це фактично означатиме їх закриття.

У випадку з гідрометтехнікумом це буде взагалі катастрофа, оскільки подібних закладів на всю країну лише два. Зрозуміло, що громади не зацікавлені фінансувати підготовку фахівців, які потім роз’їдуться по всій Україні, тому таким закладам однозначно світить закриття. А хто готуватиме потім метеорологів?

І подібних на моєму столі в Комітеті цілий стос. Тому вже в понеділок знову буду наполягати на включення в порядок денний сесії законопроекту «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансування ВНЗ І—ІІ рівнів акредитації)» (реєстраційний № 6506 від 25.05.2017), інакше ми просто втратимо цю ланку освітньої сфери», – вважає Олександр Співаковський.