Чим лататимемо дорожні ями?

Держава обіцяє нашій міськраді 579 тис. грн. додаткових коштів на будівництво, реконструкцію, ремонт доріг. З них Новій Каховці дадуть 400 тис. грн., Таврійську — 102,7 тис. грн., Дніпрянам — 52,3 тис. грн., Райському — 24,8 тис. грн. Коли надійдуть гроші — невідомо. По-перше, треба скласти перелік доріг, що потребують допомоги, потім представити його на підпис голові ХОДА Ю.Одарченку, далі направити в «Укравтодор» і Мінфін.
До речі, методика повернення боргів «Укравтодору» за виконану роботу працює, а от що стосується комунального підприємства, яке опікується дорогами, як наше «ШЕУ», — ні, тому на казначейському рахунку «зависло» 700 тис. грн., які належать цьому підприємству (за роботу, виконану ще минулого року). Як зазначив на сесії керівник підприємства А.Гуртовий, «ШЕУ» не може отримати навіть 210 тис. грн. — їх потрібно заплатити за бітум, аби почати ремонт вулиць, асфальт на яких «посипався» після зими.
Всього, аби відремонтувати міські дороги, потрібно більше 3 млн. грн. Анатолій Павлович сподівається, що уряд, прийнявши непопулярні рішення, дочекається кредиту від МВФ, а тоді життя усіх поверне на краще.
А поки міськрада внесла зміни до напрямків спрямування коштів, які передбачила ще у січні, поповнюючи статутний фонд «ШЕУ»: з 200 тисяч гривень 166 тис. 114 грн. — на поточні видатки, тобто саме на ремонт, решта (33 тис. 886 грн.) — капітальні.