Чисте місто – основа його позитивного іміджу

Як виглядає наше місто залежить тільки від кожного із нас. Реалізація заходів, які стосуються покращення зовнішнього вигляду будівель та споруд,  благоустрій прилеглої території, застосування нових технологій, сучасних будівельних матеріалів та прогресивних конструктивних рішень забезпечує створення позитивного іміджу Нової Каховки. Але створені людиною об’єкти містобудування потребують виконання простих речей – належне утримання самих будівель і споруд.
Управління містобудування та архітектури Новокаховської міської ради звертається з проханням до приватних підприємців, керівників підприємств, установ, закладів та всіх новокаховчан звернути увагу на зовнішній вигляд підпорядкованих будівель і споруд, малих архітектурних форм, а особливо  – на  стан прилеглої території, та забезпечити наведення порядку до 20 вересня.
Сподіваємось на порозуміння, порядність та особисту відповідальність кожного мешканця Нової Каховки, аби  відсвяткувати День міста у доброму настрої та з гордістю за своє рідне місто!