Читаємо Франка разом!

DSCN1200

У 2016 році виповнюється 160 років від дня народження   великого українського письменника, поета, публіциста, перекладача, вченого, громадського і політичного діяча І. Я. Франка. Враховуючи неоціненну роль, яку виконує постать Івана Яковича  та виражаючи глибоку повагу до його наполегливої праці на благо українського народу, Верховна Рада України постановила: «Проголосити 2016 рік в Україні Роком Івана Яковича Франка».

З метою поширення серед дітей   знань про творчість та життя Івана Франка 19 квітня 2016 року в ЗОШ № 7 (директор Л.В.Грішагіна)   в 2-А класі проведено поетичний вернісаж «Читаємо І.Франка разом». Девізом заходу  стали слова:

«Франкове слово – це криниця.
Спіши з його джерел напиться!».

Учні разом з класним керівником Гриненко Л.М. згадували просту і добру людину, а водночас геніального поета, справжнього патріота українського народу – Великого Каменяра. Другокласники   полинули в далеке минуле, дізналися, як і де ріс маленький Іванко, насолодились його мовою, напилися Франкової поезії. Діти прочитали вірші митця:  «Червона калина», «Чудовий ранок», «Вересень», «Гримить».  З цікавістю вони мандрували сторінками оповідань Івана Яковича «Малий Мирон»,  «Грицева шкільна наука», «Олівець». І звичайно ж заглянули і в світ казки.

DSCN1214

На завершення вернісажу Людмила Миколаївна зазначила: «Пройшли століття, а Франкове слово  живе в серцях його вдячних нащадків. Сьогодні ми вчимося  в Івана Франка бути громадянами, всією силою  служити своєму народу. Хай сяє нам благословенне Ім’я славетного Франка ! »

Заступник директора з НВР Я.В.Тарабанова