Чоловіча робота

Новокаховський міський військовий комісаріат проводить набір кандидатів на військову службу за контрактом до лав Збройних сил України.

Приймаються громадяни, визнані військово-лікарськими комісіями придатними за станом здоров’я, які мають відповідну фізичну підготовку; пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають встановленим вимогам проходження військової служби; громадяни призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну загальну освіту і не проходили строкової військової служби; військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою, віком від 18 до 50 років – осіб рядового, сержантського і старшинського складу.

Соціальні гарантії: можливість вибору місця проходження служби та посади; стабільне, без затримок, щомісячне грошове забезпечення від 7200 до 15000 гривень; безкоштовне речове забезпечення; соціальний пакет (медобслуговування, пільги, обов’язкове державне страхування); правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей; можливість безкоштовного навчання у ВВНЗ та здобуття спеціальності. Крім того, щороку виплачуються одноразова матеріальна допомога та грошова допомога на оздоровлення при убутті у відпустку (на 30 діб)

За додатковою інформацією звертатися за адресою: Нова Каховка, вул.Героїв України (К.Маркса) 8, Новокаховський міський військовий комісаріат, каб. №2, тел.: 4-26-84.