Чому деталізація Google Карт є важливою складовою розвитку туристичного потенціалу

картографія

Геолокаційні технології можна використовувати практично в будь-якій сфері бізнесу. Локація відкриває приховані ідеї. Вона додає контекст до інформації, і створює більш чітку картину дій. З більш повною інформацією в одному місці, компанії можуть приймати більш обґрунтовані рішення, оптимізувати роботу, вести діалог із зацікавленими сторонами, і досягати критично важливих цілей.

Згідно даних Boston Consulting Group, геолокаційні сервіси в 2011 році посприяли отриманню прибутку Американськими компаніями в розмірі $ 1.6 трлн, і в той же час заощадити $ 1.4 трлн.

Однак, дослідження показують також, що 95% компаній все ще не розуміє широкої переваги використання карт.

В індустрії подорожей і туристичного бізнесу, місце розташування часто є одним з головних чинників, у прийнятті клієнтом рішення щодо покупки. Потенційні гості хочуть знати, чи в зручному місці розташований готель, чи далеко від аеропорту, де вони будуть проводити всі важливі ділові зустрічі, або в якій частині міста знаходиться пам’ятки або магазини тощо.

На наших сайтах у Великобританії та Данії коефіцієнт конверсій зріс на 35% відразу після запуску Карт Google, – Стів Салліван, менеджер з онлайн-бронювання, InterContinental Hotels Group.

У 2014 році 38% активних користувачів Інтернету (1.14 млрд осіб) шукали інформацію через геолокаційні сервіси (Google Maps, Apple Maps, Bing, OSM, etc).

Дослідження показують, що 18% пошуків напрямку приводять користувачів до неправильного призначення. То й що? 68% кажуть, що вони втрачають довіру до бренду, якщо вони, добираючись до пункту призначення, губляться через неправильні адреси. 73% споживачів кажуть що, коли бізнес в Інтернеті вказує неправильну інформацію, вони втрачають довіру до бренду.

Неточні локації втрачають ваші гроші. Як споживачі шукають розташування об’єктів бізнесу, які відвідують вперше:

  • 7% – «їду туди, де я думаю, що об’єкт знаходиться, і сподіваюсь на краще»
  • 22% – «шукаю інформацію про місцезнаходження з мого смартфона, вже перебуваючи в дорозі до об’єкту»
  • 71% – «шукаю інформацію про місцерозташування до того, як виїжджаю до місця»

У 2015 році додаток Google Maps було встановлено на 87,7 млн смартфонів, що посідає 6 місце по популярності серед всіх встановлених додатків.

Майже 40% Херсонської області не промальовано на Google Maps. Частина супутникових знімків Херсонської області, а отже і онлайн мап, останній раз обновлялась ще у 2008 році.

Більше половини нанесених на Google Maps об’єктів бізнесу Херсонщини не персоніфіковані власниками та не оновлюються ними, а отже втрачаються зв’язки із потенційними клієнтами.