Чорнобиль в нашому серці

26 квітня весь світ згадує трагічні події на весні 1986 року, коли у Чорнобилі сталася одна з найбільших аварій на атомних електростанціях світу.
Питаннями соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, які проживають на території Нової Каховки, опікуються спеціалісти управління праці та соціального захисту населення. Як повідомила його керівник Олена Стоянчук, сьогодні на обліку перебуває 473 особи з числа постраждалих від аварії на ЧАЕС, в тому числі ліквідаторів аварії — 147, потерпілих — 202, з них 50 інвалідів, 14 вдів та 100 дітей віком до 18 років, батьки яких є постраждалими внаслідок аварії.
За сприяння міського голови з міського бюджету додатково 3 роки поспіль виділяється по 50 тис. грн. на медичне обслуговування цих громадян.
Впродовж 2013 року оздоровлено 15 постраждалих, з них 4 дитини. Нараховані та виплачені компенсації на оздоровлення (178 особам) та продукти харчування (194 особам).
Чорнобиль — це гіркий урок не тільки для нас — українців, а й усьому людству. Недооцінювати його, не допомогти потерпілим — не просто злочин, а тяжкий гріх. Спільними зусиллями ми повинні зробити все можливе для того, щоб сповна віддячити цим людям за мужність, стійкість, терпіння, наполегливість у подоланні труднощів, що випали на їх долю. Велике спасибі всім і кожному за безприкладний подвиг.