Чорнобиль: наш сум, наш біль, наш час

Весняного погожого ранку 25 квітня новокаховчани зібралися біля пам’ятної стели чорнобильцям на мітинг, присвячений 28-й річниці трагедії на Чорнобильській АЕС. Слово Чорнобиль для всіх вже давно стало символом печалі й скорботи, символом трагедії, яка сколихнула весь світ і наслідки якої відчуваються сьогодні. Нерідко можна почути, що саме тієї квітневої ночі свій відлік почала нова Чорнобильська ера.
До присутніх звернулись голова організації «Союз Чорнобиль України» у Новій Каховці Сергій Михасюк, міський голова Володимир Коваленко, який наголосив, що ми повинні зробити висновки й ніколи більше не допустити, аби в історії нашої країни були подібні трагічні випадки, а разом, власними силами та розумом маємо писати нову сторінку щасливого майбутнього. Солістка народної вокально-естрадної студії «Джерела» Лідія Кривець життєствердними нотами підбадьорила присутніх, зокрема тих, для кого горе Чорнобиля стало особистою трагедією.
«Згадуючи події тієї жахливої катастрофи, ми бачимо, що люди, які рятували нас від смертельної радіації, пішли шляхом Христа, — підкреслив секретар Новокаховської єпархії отець Миколай. — Вони, не роздумуючи, віддавали своє здоров’я, щасливе майбутнє та життя для того, щоб смерть не забрала інших. Ось що значить життя перемагає смерть. Пам’ятаймо про це, шануймо героїв і вклонімося тим, хто вижив».

Чорнобиль
Чорнобиль2
Чорнобиль3
Чорнобиль4
Завершився мітинг молебнем за загиблими і традиційним покладанням квітів до пам’ятника.