“Чуття образу”. Післямова

Ось і підходить до завершення робота виставки талановитого подружжя Катерини та Володимира Немир “Чуття образу”. Мені стає сумно,що зали, де експонувалися чудові твори Великих митців, спорожніють, але ще довго їхні образи, дух, сяйво будуть нагадувати мені про щирих, душевних, відкритих, по-доброму невгамовних людей, які несуть красу і радість в цей світ, які завзято діляться своїм досвідом, які не розуміють, що таке сидіти без діла. Але я радію, що ці роботи побачать українці інших міст. Естафету проекту “Єднання. Схід-Захід” приймає Енергодарський художній виставочний зал.

Сумно, що так і не знайшлися меценати, які б виповнили мою мрію – подарувати картинній галереї, а в її обличчі місту, в 50-річний ювілей “Брилі”, які так полюбилися не тільки мені, а й багатьом відвідувачам галереї. Ця робота через паперовий бюрократизм не змогла виїхати до господаря у Великобританію, який її вже було придбав… Так би могли і не побачити “Брилі”!

Прикро, що відвідувачів було менше, ніж хотілося. На жаль, в школах був  карантин – діти не побачили живопису та скульптур, які створили митці знані у всьому світі, що приїхали до нас так здалека… Так рідко новокаховчани мають таку можливість бачити одразу творіння двох художників, членів Національної Спілки.

Але радісно, що всі, хто бачив цю виставку, отримали велике задоволення – вони щасливі, що доторкнулися до мистецтва світового визнання!

Ще раз дякую тепер моїм справжнім друзям Катерині і Володимиру Немирам за щасливий випадок, який надала мені Доля, бути знайомими з ними. Я і їхні пошановувачі чекаємо на нові зустрічі…

Олена Михайленко, директор картинної галереї