Чужим добром поповнювали ломбарди Нової Каховки

PM213image001

Упродовж останніх місяців з 24-х дачних будинків с. Кринки Цюрупинського району Херсонської області сталися крадіжки майна. Схема скоєння злочинів була однаковою. Невідомі зламували замки на дверях або розбивали скло на вікнах. Зловмисники викрадали аудіо, відео та іншу побутову техніку, дорогі сільськогосподарські інструменти.

Про це повідомляє Сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в Херсонській області.

Над розкриттям серії крадіжок працювала спеціальна група з числа працівників карного розшуку Цюрупинського райвідділу міліції. З’ясувалося, що до злочину причетні четверо жителів міста Нова Каховка, усі наркозалежні та раніше судимі за майнові злочини. Учасники групи пересувалися на автомобілі. Крадене здавали до ломбардів у Новій Каховці та продавали на ринках. Частину речей зберігали у себе вдома.

PM300image002

Двоє учасників групи безпосередньо скоювали крадіжки, інші займалися збутом майна. Працівники міліції вилучили частину речей. Як повідомив заступник начальника Цюрупинського райвідділу міліції Олександр Воропаєв, усі зловмисники заарештовані. Міліціонери перевіряють їх причетність до скоєння інших злочинів на території району.

Відкриті кримінальні провадження за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України “Крадіжка”. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.