Чи стане Нова Каховка футбольною столицею Херсонщини?

У той час, коли херсонський «Кристал» на межі вильоту з першої ліги та знаходиться на останньому 16-му місці у турнірній таблиці, у Новій Каховці набирає обертів сімферопольська «Таврія». Футболісти почали завойовувати любов та популярність серед новокаховчан. Та найголовніше, що розвиток команди справді відкриває багато спортивних перспектив для Новокаховської громади.

Сьогодні футбольний клуб «Таврія» Сімферополь стає вагомим гравцем на футбольній арені України. У сезоні 2020/2021 команда виступає у другій лізі чемпіонату України з футболу. Після першої половини сезону клуб посідає друге місце і претендує на підвищення у класі.

Зі зміною власників ФК база «Таврії» теж змінилась. Сьогодні вона локалізована на Каховщині, у селі Мар‘янівка. Там є усе необхідне для тренувань: спортивний комплекс, фахівці, умови для проживання футболістів. Тут для команди навіть збудували цілий стадіон відповідно до усіх вимог футбольної асоціації. Керівництво клубу прекрасно розуміє, що команду необхідно розвивати та підсилювати.

Втім, «Таврія» вже почала не тільки приймати успішно суперників «вдома», але й яскраво дебютувала у Новій Каховці. Так, на початку березня завершився Кубок Криму, що проходив на спортивно-футбольному полі «Дніпро» спортивного комплексу стадіону «Енергія». Кубок завершився перемогою саме «Таврії».

«Ми дійсно розглядаємо можливість регулярних тренувань команди у Новій Каховці. Для виходу клубу у першу лігу це має безсумнівні перспективи. У найближчих планах – реконструкція місцевого стадіону, адже це обов’язкова умова. Сьогодні ми вже замовили проект та сподіваємось на співпрацю з УЄФА», – говорить віце-президент ФК «Таврія» Сімферополь Данило Репілевський.

Про те, що Нова Каховка має всі шанси стати футбольним центром Херсонщини говорить і те, що сьогодні УЄФА має намір втілити програму підтримки ФК «Таврія». Така увага до клубу дасть чималий поштовх для розвитку футболу та залучить додаткові кошти.