Cтратегія регіонального розвитку області на період до 2020 року

ОДА-(мини)Вчора, під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Валентини Січової, пройшло перше засідання робочої групи з розробки стратегії регіонального розвитку області на період до 2020 року. Члени робочої групи обговорили стратегічне бачення та цілі сталого розвитку області. Нову Каховку на цій нараді представляв перший заступник міського голови Леонід Чурсінов. Про це повідомляє офіційний сайт Херсонської ОДА.
У ході засідання його учасники розглянули методологію розробки Стратегії, план її підготовки та презентацію соціально-економічного аналізу області. Також присутнім був представлений SWOT- аналіз, в якому детально розглянуто сильні та слабкі сторони розвитку регіону.
Заступник голови обласної державної адміністрації наголосила, що потрібно докласти зусиль для того, щоб створити такий інвестиційний клімат, в якому б розвивався бізнес, створювалися нові робочі місця. Як підкреслила Валентина Січова, саме Херсонщина може стати одним із центрів відродження оборонно-промислового виробництва країни.
Стратегія спрямована на визначення завдань та інструментів для розв’язання соціальних проблем, підвищення рівня економічного потенціалу територій, продуктивності їх економіки, прибутковості бізнесу та доходів населення і, як наслідок, створення умов для загального підвищення соціальних стандартів, якості життя та розвитку бізнес-середовища. «Стратегія 2020» передбачає визначення інтегрованого підходу до формування і реалізації державної регіональної політики, підвищення рівня конкурентоспроможності регіонів, розкриття регіонами власного потенціалу та ефективного використання конкурентних переваг регіональної економіки.