Cтуденти Нової Каховки розпочали “професійне” свято з волейболу

10 листопада у Новій Каховці, на базі ФОК  «Гарт»,  відбулась відкрита першість міста з волейболу серед студентських команд, присвячена Міжнародному Дню студента. У змаганнях взяли участь юні спортсмени з трьох навчальних закладів: Новокаховський політехнічний коледж (зелена форма), Новокаховський приладобудівний технікум (червона форма) та Новокаховський коледж ТДАТУ (біла форма).

Зазначимо: турнір проводиться вперше і віднині стане щорічним.  З нагоди створення  такої традиції та свята, яке наближається, студентську громаду привітав головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Артем Дзюба.

Він побажав кожній з команд заслуженої перемоги, наснаги,  цікавого студентського життя, насиченого перемогами, досягненнями та успіхами. Також до студентів звернулась Ольга  Носаньова, головний суддя змагань та директор ДЮСШ «Таврія», яка запросила учасників на нагородження перехідним кубком, командними грамотами та солодкими подарунками, яке відбудеться 16 листопада в Палаці Культури о 14.00, в рамках  загальноміських урочистостей з нагоди Дня  студента.

За підсумками запеклої боротьби призові місця  розподілились наступним чином: І місце – Новокаховський коледж ТДАТУ. Ці студенти, обігравши 0:2 за партіями спочатку команду політехнічного коледжу, а згодом з таким же рахунком в грі за перше місце, обіграли команду приладобудівного технікуму. Склад команди: Олександр Солук, Владислав Федорко, Андрій Кривенко, Сергій Готовкін, Олександр Консул, Олег Сосідко, Олександр Пугач і тренер-представник команди Андрій Карпік .

Другими стали гравці приладобудівного технікуму, обігравши 0:2 за партіями команду політехнічного коледжу. Склад команди: Анатолій Дробоха, Тимофій Устименко, Андрій Здановський, Олег Лупина, Станіслав Марчак, Едуард Страх, Анатолій Якимчук, Дмитро Овчінніков Андрій, Шабалін, та тренер-представник Валерій Кулініч.

 «Бронза» дісталась політехнічному коледжу. На їх долю випали перші ігри, в яких, на жаль, з результатам 0:2 за партіями гравці програли спочатку команді приладобудівного технікуму, а згодом з таким  же результатом – команді агроколеджу. Склад команди: Євген Смирнов, Олександр Тимченко, Євген Голопотилюк, Вадим Протас, Володимир Мацьо, Віталій Семикопенко, Владислав Прокопчук, Дмитро Кубарєв, Дмитро Климаков та тренер-представник Олексій Некрасов.

Вітаємо юних спортсменів та тренерів-представників команд вищезазначених навчальних закладів з успішними виступами, бажаємо їм нових перемог, не лише у спорті!